Úvod » Soutěž o kosmetické zlato


        

Soutěž o kosmetické zlato

skladem

 

Chcete povznést svou kosmetiku do doslova nebeských výšin? Chcete zažít neuvěřitelný luxus? Pak se zapojte do soutěže o 24 karátové kosmetické zlato.

Vyhrát může v podstatě každý.


Podmínky soutěže:

1. nákup v našem eshopu od 1.4. do 31.5.2018 v  hodnotě více jak 1000,- Kč bez dopravy

2. objednávka nesmí být stornována

3. soutěžit mohou jen ti zákazníci, kteří již v minulosti nakupovali v našm eshopu (zjistíme při editaci)

4. soutěžit mohou jen koncoví zákazníci (ze soutěže budou vyloučeny nákupy na firmy apod.)

5. jméno a příjmení výherce bude zveřejněno

 

To je vše. Žádné jiné podmínky nejsou. Více objednávek zvyšuje Vaší šanci na výhru. Z objednávek (zákazníků) vylosujeme jednoho, který od nás v rámci své další objednávky obdrží 50 mg zlatých vloček, které jsou speciálně vyrobné pro užití do kosmetiky (v EU). Toto množství je určeno při nejnižším dávkování až pro 5 kg hotového produktu!!! (používá se 10-15 g na 1000 kg hotového produktu)

Informace o surovině

Kosmetické zlato viditelně zlepšuje výkon pokožky z hlediska záření, pružnosti a pevnosti. Navíc snižuje šupinovitost a mikro-vrásky. Vizuální efekty vloček kosmetického zlata jsou speciálně vyvinuté  pro kosmetické přípravky nebo přísady, jejichž složky zahrnují zlato, stříbro a / nebo měď. Účinky jsou viditelnější při použití v kosmetických výrobcích typu gel a kapalina. Pro zvýšení lesku lze přidat zlaté pigmenty (slídy). Kosmetické zlato dodává silný vizuální efekt pro pocit luxusu a vysoké hodnoty finálního produktu. Surovina je vytvořeny s nejvyšším možným obsahem karatů.

Při výrobě produktu je třeba dosáhnout nejdříve co nejtenšího plátu -  0,0001 mm(1/10 mikronů), který se následně zpracová do podoby vloček nebo prášků. Díky tomu je surovina přirozeně extra měkká a křehká. Malý přírůstek stříbra a mědi zesílí zlato jen tak, aby bylo umožněno toto speciální zpracování.

Varianta, o kterou se soutěží, obsahuje zlato o ryzosti 23,5 karátů a ve svém složení na 1000 dílů obsahuje 985 dílů zlata, zbytek je stříbro a měď.