Úvod » Neutrální základy/báze » Organická lotion báze - 250 ml


        

Organická lotion báze - 250 ml

skladem ne

 

Číslo produktu: 454
naše cena bez DPH: 90,1 Kč (3,6 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
109,0 Kč (4,4 EUR)

 

Chcete si rychle vyrobit tělové mléko, ale bojíte se emulgování? Nemáte prostě čas a potřebujete třeba rychlý dárek? Máme pro vás řešení. Lotion báze s téměř 90 % organických složek.

Balení: 250 ml v PET lahvi, trvanlivost  do roku 2020

Skladování: dodané balení na chladném místě, Vámi vytvořené výrobky se mohou skladovat při pokojové teplotě max 6 měsíců

INCI: aqua, Cococ nucifera oil, Helianthus annuus seed oil, cetearylalkohol, Coco - Glucoside,Shea butter, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Citric Acid, tocopherol, Lactic Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Organická lotion báze, která je připravena pro Vaše další tvoření, obsahuje 89,66% organických složek. Díky této bázi snadno dotvoříte tělová mléka  pouhým přidáním esenciálních nebo vonných olejů, lze přidat tekuté aktivní látky do celkového množství 10 % z hotového produktu. pH 4,5 -  5,5.

Základní postup: Základní recept uvedený výrobcem - Do vydezinfikované misky se odměří požadované množství báze a 0,3 - 0,5 % esenciálního oleje, báze se pomalu promíchá a naplní do Vámi zvolené vydezinfikované nádoby.