Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Kosmetické suroviny s. r. o.
Chotěšovská 680/1
19000 Praha 9
tel: +420 776713590
napište nám
Nejedná se o výdejní místo.

WORKSHOPY

UMĚT SI TAK NĚCO UMÍCHAT SÁM

Workshopy na míru, kde si společně připravíme kosmetické produkty

Už jste si někdy řekli, že byste si rádi sami umíchali nějaký ten kosmetický produkt, který si běžně kupujete v obchodě? Jenže v tu chvíli se ozve ten hlásek vzadu, který říká "je to moc složitý, to nedokážeš, vždyť ani nevíš jak a z čeho..." A vy si prostě znovu koupíte produkt, ve kterém platíte hlavně za vodu, značku a obal.

Pomůžeme vám umlčet ten hlásek.

 

Naučíme vás připravovat si vlastní kosmetické produkty, které pohladí vaše smysly. Zjistíte, že výroba není vůbec složitá, a že z několika surovin můžete připravit mnoho osobitých produktů, které budou přesně takové, jaké jste si vždycky přáli. Navíc si je připravíte z přírodních surovin. Už se těšíte?

KDE se sejdeme? Přijedeme za vámi.

KDY se sejdeme? Domluvíme se na konkrétním termínu.

PRO koho je workshop určen? Pro každého, koho zajímá výroba vlastních přírodních produktů. Workshop je i zajímavým benefitem pro zaměstnance.

KOLIK účastníků může být? Minimální počet je 6, maximum 10 - chceme se věnovat každému osobně.

JAK dlouho workshop trvá? Podle náplně a počtu účastníků trvá 2-4 hodiny.

NA CO se můžete těšit? Náplň workshopu může být různá, vždycky se domluvíme na konkrétní náplni. Můžete si pod naším vedením připravit například olejová séra, klasické krémy, tělové oleje, šampony a balzámy na vlasy, dekorativní kosmetiku a další produkty.

KOLIK workshop stojí? Cena je vypočítána individuálně, dle náplně. Určitě se ale domluvíme tak, abyste byli spokojení. Kontaktujte nás níže :)

 

Výsledkem našeho workshopu budou  dva vlastnoručně vyrobené produkty, které si odnesete domů. Uvidíte, že výroba je jednoduchá, a že jí zvládnete i doma.

Hlavně ale zjistíte, že míchání vlastních produktů je úžasně kreativní činnost, při které zapomenete na starosti všedního dne.

Workshopy připravujeme individuálně. Svou představu nám můžete napsat prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

 

Už se těším, až se uvidíme u voňavého míchání.

Za tým Kosmetických surovin vaše Míša

Workshopy jsme připravovali například pro časopis Bylinky Revue, sympozium farmaceutů v Brně, RC Chloumek, zaměstnance Stavební spořitelny Liška a řadu dalších.

Poptávkový formulář
Jméno: *
Příjmení: *
Váš email - bez něj nejsme schopni odpovědět: *
Napište nám svou představu workshopu: *
Opište text z obrázku: *
captcha